Producenci

Zobacz produkty z programu Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler

Zobacz produkty Anny Lewandowskiej Healthy Plan By Ann

Zobacz produkty z programu Bake off Ale Ciacho

Produkty z programu Ugotowani

Produkty z programu Masterchef TVN

Zapisz

Zarabiaj na swoim blogu

Posiadasz bloga kulinarnego lub lifestylowego i chcesz testować nasze produkty a do tego zarabiać na tym? Mamy dla Ciebie program partnerski, który działa następująco:

  1. Zgłoś się do nas na adres wspolpraca@pysznapaczka.pl podając adres bloga i statystyki miesięczne a otrzymasz specjalny kod rabatowy do zakupu Pysznej Paczki dla siebie do testów oraz rabat dla Twoich czytelników lub dołącz do naszego programu partnerskiego w serwisie webepartners.pl
  2. Zamawiasz dowolny wybrany produkt wraz z otrzymaną zniżką.
  3. Testujesz otrzymane produkty i zamieszczasz ich recenzję na swoim blogu, zamieszczając link do naszego sklepu oraz zniżkę na zakupy dla swoich czytelników.
  4. Za każdy polecany zakup w naszym sklepie otrzymujesz aż 5% jego wartości. Po zebraniu minimum 100 zł prowizji, przekazujemy ją na Twoje konto bankowe (potrącając podatek i inne należne opłaty, jeśli takowe występują) LUB na Twoje konto w sklepie PysznaPaczka.pl na swoje przyszłe zakupy (bez potrącania podatku i innych opłat jak przy przelewie bankowym). Możesz również dołączyć do naszego programu partnerskiego w serwisie webepartners.pl
  5. Przy dużej ilości wygenerowanych zakupów miesięcznie lub przy miesięcznym ruchu na blogu lub w przypadku zwiększonej, stałej promocji naszego sklepu na swoim blogu, wielkość prowizji może ulec zwiększeniu.

Warunki programu partnerskiego:

  • należną prowizję od zamówień liczymy tylko od zrealizowanych i niezwróconych przez klienta zamówień przez 30 dni od daty zamówienia. Jeśli klient zareklamuje produkt i uznamy reklamację - bierzemy to na siebie i wypłacimy Ci prowizję również za takie zamówienie.
  • Dla osób nieprowadzących działalność gospodarczą - wypłacamy wynagrodzenie potrącając podatek i inne opłaty (jeśli trzeba). Dla firm - po otrzymaniu przez nas faktury VAT od partnera, wypłacamy całą kwotę (w tym VAT).
  • rozliczamy się na podstawie statystyk Google Analytics dla wszystkich zamówień, które zostały wygenerowane z adresu bloga. Początkiem miesiąca generujemy dla Ciebie raport z wygenerowanych przez Ciebie transakcji.
  • Wypłatę na konto bankowe lub konto sklepu przekazujemy do 14 dni od jej podliczenia i dostarczenia nam podpisanego rachunku (który generujemy dla Ciebie po podliczeniu całej należnej prowizji).

Zapraszamy do współpracy!

do góry
Bestsellery
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl